مدیریت شبکه های اجتماعی

برند خود را در شبکه های اجتماعی مختلف
به نمایش بگذارید تا مخاطبان
بیشتری را جذب کنید.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی با آن‌تاما

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یا Social Media Marketing به معنای استفاده و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی مختلف برای تحقق اهداف بازاریابی و افزایش فروش است. درواقع با شبکه های اجتماعی می‌توانید براحتی با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید و برندسازی، افزایش فروش و حتی افزایش ترافیک وب سایت را برای کسب و کار خود به همراه داشته باشید. از مهمترین ورکاربردترین پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی می‌توان به اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر، لینکدین، یوتیوب، و پینترست و در شبکه های ایرانی نیز آپارات اشاره کرد. 

مزایای بازاریابی شبکه های اجتماعی

بالارفتن آگاهی
از برند (Awareness)

دریافت اطلاعات کاربران و فالوئرها

بهبود و افزایش نرخ کلیک

ایجاد ارزش افزوده

تحلیل رقبا
و شناخت نقاط ضعف و قوت آن‌ها

رفتارشناسی مشتری

ایجاد ارتباط عمیق،
بلند مدت و دوطرفه با مخاطبان

مدیریت بهتر
امور مشتریان و پشتیبانی

هزینه و اثربخشی مناسب

افزایش اعتماد و وفاداری مشتری

مراحل اجرای خدمات مدیریت شبکه‌های اجتماعی در آن‌تاما

نمونه کار مدیریت شبکه های اجتماعی

سوالات متداول

مدیریت شبکه‌های اجتماعی شامل خدماتی مانند راه‌اندازی و ایجاد حساب کاربری، آنالیز و تحلیل رقبا، برنامه ریزی تقویم و تولید محتوا است.

میزان رقابت، نوع و تعداد محتوای مورد نیاز و پلتفرم شبکه اجتماعی از جمله عواملی هستند که در محاسبه مدیریت شبکه های اجتماعی بستگی دارند.

خیر، به دلیل عدم کارایی و تاثیر منفی فالوور، بازدید، کامنت و لایک فیک در  استراتژی شبکه‌های اجتماعی ما جایی ندارد.

کاربران شبکه‌های اجتماعی روز بروز در حال افزایش هستند، بنابراین باید از این پلتفرم‌ها برای افزایش تعامل با مخاطبان هدف خود و جذب آن‌ها استفاده کنید. بسیاری از کاربران پیش از خرید به دنبال شبکه‌های اجتماعی یا پروفایل برند می‌گردند تا بتوانند ارتباط معمولی‌تری بر حسب نیاز خود برقرار کنند.

پیش از ثبت نام در شبکه‌های اجتماعی و ایجاد پروفایل، باید بررسی کنید تا بفهمید مخاطبان هدف شما در کدام شبکه حضور فعال‌تری دارند. علاوه بر آن نیز با درنظر گرفتن محصولات و خدمات خود باید مناسب‌ترین پلتفرم را برای بازاریابی شبکه های اجتماعی انتخاب کنید.

بله، باتوجه به پلتفرم موردنظر شما، تمام خدمات تولید محتوای متنی، ویدئوی، صوتی، فیلم برداری و عکاسی در آن‌تاما انجام می‌شود.