درباره ما

درباره آن‌تاما

آن‌تاما خدمتی از شرکت ویستارایانت است که فعالیت خود را در سال 1398 در حوزه دیجیتال مارکتینگ آغاز کرد. هدف اصلی آن‌ ارائه خدمات نوین و باکیفیت دیجیتال مارکتینگ به مشتریان با بهره‌مندی از کادری مجرب و متخصص است.

اولین خدمات ما مرتبط با کارهای ساده طراحی مانند طراحی کارت ویزیت، ست ادای و لوگو بود تا اینکه در سال 1399 برای گسترش خدمات خود، به صورت جدی وارد بازار تبلیغات شد.

با روی کار آمدن شبکه‌های اجتماعی و بروز شدن نیازهای مشتریان، طیف خدمات مجموعه نیز ارتقا یافت و همچنین با تغییر رویکرد مدیریتی و تجربه‌های بدست آمده در طول این سال‌ها، بسیار منسجم‌تر از گذشته کار خود را در مسیر تحول و توسعه ادامه دادیم و توانستیم روابط بسیار قوی‌تر و کارآمدتری را با مشتریان خود ایجاد کنیم.

         ”درواقع با تبلیغات هدفمند و موثر در بازار آنلاین می‌توانید به اهداف دوردست اما دستیافتنی، دست پیدا کرد.“ 

البته هدف ما فراتر از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است؛ چراکه تمامی اعضای تیم، در تلاش برای کمک به کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای بهتر و سریع‌تر دیده شدن هستند.

به طور کلی، خدمات ما شامل طراحی سایت، ساخت تیزرهای تبلیغاتی، سئو و بهینه سازی سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، طراحی لوگو و ست اداری است. تیم آن‌تاما متشکل از 8 نیروی متخصص است و همواره تلاش می‌کند تا با بروز نگه داشتن و بالا بردن اطلاعات در این زمینه مشتریان را تا قله‌های موفقیت همراهی کند.

با گذشت زمان، باتوجه به جایگاه مناسب و تجربیات ارزشمندی که در حوزه وب، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات بدست آورده‌ایم، توانسته‌ایم راه‌ درست موفقیت را با همراهی کسب و کارهای کوچک و بزرگ بدست آوریم. تلاش تیم ما ایجاد فضای خوب از تجارت آنلاین است؛ چراکه موفقیت در این حوزه می‌تواند بسیار جذاب و تاثیرگذار باشد. اگر هدف شما به عنوان یک صاحب کسب و کار، افزایش رتبه سایت، دیده شدن و جذب بیشتر مخاطبان است، کسب و کارتان را به دستان توانمند آن‌تاما بسپارید تا با خیالی آسوده و هر چه زودتر لذت موفقیت را در فضای آنلاین تجربه کنید. رضایت شما همراهان عزیز، هدف و افتخار ماست.

0 +
مشتریان
0 +
پروژه انجام شده
0 +
پروژه در حال انجام
0
خدمات آن تا ما

آشنایی با اعضای تیم آن‌تاما

احسان عمویی

مدیرعامل

کارشناس ارشد بازاریابی و فروش

اسرا اکبرزاده

مدیر داخلی

گرافیست و ادیتور

غلامعلی عرفانی

طراح وب سایت

برنامه نویس ارشد

محمد عرفانی

گرافیست

کارشناس شبکه‌های اجتماعی

محمد ولی زاده

طراح وب

کارشناس UX ،UI، سئو و بهینه سازی

زهرا بادپا

کارشناس سایت

کارشناس UI، UX، سئو و بهینه سازی

فرشید سگار

کارشناس محتوای ویدئویی

تصویربردار، فیلمبردار صنعتی و تبلیغاتی

حانیه صالح طبری

کارشناس محتوای متنی

کارشناس سئو و طراح سایت

افتخار همکاری با شرکت‌ها و برندهای شخصی