درباره آن‌تاما

تیمی قوی همراه شما

آن‌تاما متشکل از تیمی جوان و خلاق است که با دانش و تجربه قابل توجهی که در بازاریابی و تبلیغات دارد، در طول مسیر همراه و روشن‌کننده مسیر شماست. ما نگرانی‌ها، تلاش‌ها و هزینه‌هایی که پرداختید را درک کردیم و می‌فهمیم که در کنار بیزینس‌تان به تیمی قوی برای تبلیغات، فروش و بازاریابی نیاز دارید. به همین دلیل ما تیمی ساختیم، آموزش دیدیم و تجربه کردیم تا به بهترین شکل دغدغه‌ها و نگرانی‌های شما را رفع کنیم و مسئولیت مهم پیشرفت کسب و کار شما را می‌پذیریم.

آن تا ما

هدف آن‌تاما

برای رسیدن به آن هدف با تبلیغات هدفمند در بازار

”درواقع با تبلیغات هدفمند و موثر در بازار آنلاین می‌توانید به اهداف دوردست اما دستیافتنی، دست پیدا کرد.“  البته هدف ما فراتر از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است؛ چراکه تمامی اعضای تیم، در تلاش برای کمک به کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای بهتر و سریع‌تر دیده شدن هستند. به طور کلی، خدمات ما شامل طراحی سایت، ساخت تیزرهای تبلیغاتی، سئو و بهینه سازی سایت، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، طراحی لوگو و ست اداری است. تیم آن‌تاما متشکل از ۸ نیروی متخصص است و همواره تلاش می‌کند تا با بروز نگه داشتن و بالا بردن اطلاعات در این زمینه مشتریان را تا قله‌های موفقیت همراهی کند. با گذشت زمان، باتوجه به جایگاه مناسب و تجربیات ارزشمندی که در حوزه وب، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات بدست آورده‌ایم، توانسته‌ایم راه‌ درست موفقیت را با همراهی کسب و کارهای کوچک و بزرگ بدست آوریم. تلاش تیم ما ایجاد فضای خوب از تجارت آنلاین است؛ چراکه موفقیت در این حوزه می‌تواند بسیار جذاب و تاثیرگذار باشد. اگر هدف شما به عنوان یک صاحب کسب و کار، افزایش رتبه سایت، دیده شدن و جذب بیشتر مخاطبان است، کسب و کارتان را به دستان توانمند آن‌تاما بسپارید تا با خیالی آسوده و هر چه زودتر لذت موفقیت را در فضای آنلاین تجربه کنید. رضایت شما همراهان عزیز، هدف و افتخار ماست.

آن‌تاما خدمتی از شرکت ویستارایانت است که فعالیت خود را در سال ۱۳۹۸ در حوزه دیجیتال مارکتینگ آغاز کرد. هدف اصلی آن‌ ارائه خدمات نوین و باکیفیت دیجیتال مارکتینگ به مشتریان با بهره‌مندی از کادری مجرب و متخصص است. اولین خدمات ما مرتبط با کارهای ساده طراحی مانند طراحی کارت ویزیت، ست ادای و لوگو بود تا اینکه در سال ۱۳۹۹ برای گسترش خدمات خود، به صورت جدی وارد بازار تبلیغات شد.

با روی کار آمدن شبکه‌های اجتماعی و بروز شدن نیازهای مشتریان، طیف خدمات مجموعه نیز ارتقا یافت و همچنین با تغییر رویکرد مدیریتی و تجربه‌های بدست آمده در طول این سال‌ها، بسیار منسجم‌تر از گذشته کار خود را در مسیر تحول و توسعه ادامه دادیم و توانستیم روابط بسیار قوی‌تر و کارآمدتری را با مشتریان خود ایجاد کنیم.

علامت تجاری آن‌تاما

تبلیغات هدفمند و موثر از جمله مهم‌ترین دلایل هر کسب و کاری است؛ اما هر تبلیغی عامل رشد نیست. تبلیغاتی که هدف‌دار و با استراتژی درست خلق شده موجب شناخت بهتر و دقیق‌تر در میان مردم خواهد شد. درواقع تبلیغات مناسب دارای پیامی مناسب از معرفی محصول یا خدمات کسب و کار باعث جذب بیشترو توسعه آن می‌شود. با روی کار آمدن شبکه‌های اجتماعی و بروز شدن نیازهای مشتریان، تبلیغات بسیار گسترش پیدا کرد. هدف ما نیز تبلیغات هدفمند و موثر در بازار آنلاین  است که می‌توانید به اهداف دوردست اما دستیافتنی، دست پیدا کنید. البته هدف ما فراتر از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است؛ چراکه تمامی اعضای تیم، در تلاش برای کمک به کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای بهتر و سریع‌تر دیده شدن هستند.

اعضای تیم آن‌تاما

احسان عمویی

مدیرعامل
کارشناس بازاریابی و فروش

اسرا اکبرزاده

مدیر داخلی
گرافیست و ادیتور

غلامعلی عرفانی

طراح وب سایت
برنامه نویس

محمد عرفانی

گرافیست
کارشناس شبکه‌های اجتماعی

محمد ولی زاده

طراح وب
کارشناس UX ،UI، سئو و بهینه سازی

زهرا بادپا

کارشناس سایت
کارشناس UI، UX، سئو و بهینه سازی

فرشید سگار

کارشناس محتوای ویدئویی
تصویربردار، فیلمبردار صنعتی و تبلیغاتی

حانیه صالح طبری

کارشناس محتوای متنی
کارشناس سئو و طراح سایت

افتخار همکاری با شرکت‌ها و برندهای شخصی