تبلیغات در گوگل

با تبلیغات گوگل، کاربران هدف را جذب کنید.

تبلیغات گوگل از هدفمندترین روش‌های تبلیغات بوده و علاوه بر اینکه وب سایت شما در صفحه نخست و لینک اول جستجوی کاربران قرار خواهد گرفت، ورودی آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. خدمات گوگل ادز آن‌تاما مناسب فروشگاه‌های اینترنتی، کسب و کارهای کوچک و در حال رشدی است که بدنبال نتیجه خوب و هزینه مقرون بصرفه هستند.

چرا علاوه بر پرداخت هزینه برای گوگل ادز، از خدمات آن‌تاما استفاده کنید؟

بهینه سازی کمپین تبلیغاتی

متخصصان معتبر تبلیغات ما بسیار باتجربه بوده و در سال‌های گذشته کمپین‌های بسیاری را بهینه و مدیریت کرده‌اند.

پشتیبانی کمپین تبلیغاتی

علاوه بر مدیریت و بهینه سازی درست کمپین‌های تبلیغاتی، با پشتیبانی از آن به شما کمک می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

کارمزد کم

در قیاس با دیگر شرکت‌ها، کمترین کارمزد را از شما دریافت خواهیم کرد.

مدیریت حرفه‌ای کمپین تبلیغاتی

متخصصین ما این تضمین را به شما خواهند داد تا با مدیریت حرفه‌ای کمپین تبلیغاتی در گوگل، تبلیغات بدرستی به مشتریان بالقوه نشان داده شود و بالاترین بازدهی را داشته باشد.

فاکتورهای مهم تبلیغات در گوگل

کمپین های تبلیغاتی که با وب سایتشما هماهنگ هستند

آن‌تاما خدمات مدیریت کمپین تبلیغات گوگل را کاملاً هماهنگ با وب سایت شما ارائه می‌دهد:

ما کمپین‌های تبلیغاتی گوگل شما را راه‌اندازی کرده و با گزارش‌گیری لحظه‌ای و آنالیز آن‌ها را بهینه خواهیم کرد. این خدمات شامل تمامی صفحات فرود هست؛ همچنین برای اطمینان از نتیجه کمپین با مدیریت اصولی و لینک‌سازی‌های درست، گزارشی جامع از عملکرد تبلیغاتی خدمت شما ارائه خواهد شد.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

کارشناسان گوگل ادز ما با تکیه بر آخرین مسائل سئو و تکنیک های بازاریابی گوگل ادز آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما و ارائه راهکارهای اختصاصی برای کسب و کار شما هستند. جهت ارتباط لطفا فرم را پر نمایید.

انواع پلتفرم های تبلیغاتی گوگل

سوالات متداول

گوگل ادز (Google Ads) یا همان گوگل ادوردز (Google Adwords) به تبلیغات کلیکی گوگل گفته می شود که با پرداخت هزینه به گوگل، وب سایت شما در بالای نتایج یا پایین نتایج صفحه اول (بنا به تنظیمات اکانت) نمایش داده خواهد شد.

تبلیغات گوگل ادز بصورت مستقیم هیچ تاثیری بر روی سئو سایت شما ندارد. اما بعد از ورود کاربر به سایت شما از طریق تبلیغات گوگل ادز، برخی رفتارهای کاربر مانند به اشتراک گذاشتن لینک صفحات وب سایت شما، می تواند در سئو سایت شما تاثیر مثبت بگذارد

 

پس از ۲۴ تا ۴۸ ساعت از زمان ثبت تبلیغ در گوگل ادز، بسته به میزان هزینه شما به ازای هر کلیک، تبلیغات شما در بالا یا پایین لیست نتایج گوگل برای عبارات مدنظرتان، نمایش داده خواهد شد.

هزینه هر کلیک در گوگل ادز به سه عامل اصلی بستگی دارد:

  1. سیستم گوگل ادز، یک سیستم مشابه به مزایده است. یعنی هر چه رقابت در حوزه مدنظر شما بیشتر باشد، هزینه هر کلیک نیز افزایش خواهد یافت.
  2. هزینه کلیک در گوگل ادز، به حجم جستجوی عبارات مدنظر شما نیز بستگی دارد. هرچه این حجم بیشتر باشد، هزینه پرداختی شما بابت هر کلیک نیز بیشتر خواهد بود.
  3. گوگل در بررسی کمپین شما، به کیفیت تبلیغات شما یک امتیاز تحت عنوان Quality Score می دهد. این امتیاز هرچه بیشتر باشد هزینه پرداختی شما در ازای هر کلیک کاهش خواهد یافت.